Odlewy z mosiądzu

Moda na stylowe wnętrza sprawia, że istnieje też duże zapotrzebowanie na meble artystyczne, produkowane współcześnie, ale w zgodzie z wzornictwem dawnych lat. Jeśli zajmujesz się wyrobem takich mebli lub dokonujesz ich renowacji nasza odlewnia mosiądzu zapewni Ci niezbędne detale dekoracyjne.

Stylowe okucia z mosiądzu

Odlewy z mosiądzu są powszechnie wykorzystywane do dekorowania stylowych mebli. Dekoracyjne zawiasy, gałki, uchwyty i klamki, a także piękne, subtelne zdobienia nabijane na narożniki, nogi czy drzwiczki mebli decydują o ich niepowtarzalnym wyglądzie. Bardzo często te mosiężne detale są wyjątkowo szczegółowe przypominając delikatne, ażurowe koronki lub skomplikowane herby szlacheckie.

Nasza odlewnia mosiądzu od wielu lat zajmuje się już tworzeniem takich produktów. Samodzielnie projektujemy formy odlewnicze, a dzięki doświadczeniom rzeźbiarskim nie ma dla nas ograniczeń produkowanie skomplikowanych wzorów i detali ozdobnych.

Od ogółu do precyzji – odlewy do wielu zastosowań

Produkowane przez nas odlewy z mosiądzu to bardzo zróżnicowany asortyment, który doskonale spełni oczekiwania klienta i zaspokoi jego konkretne potrzeby. Jeśli potrzebujesz koronkowego okucia skrzyni, wykonamy je dla Ciebie podobnie, jak przygotujemy odlew podstawy lampy, statuetkę lub prosty zawias zakończony lilią.

Oferujemy odlewy z mosiądzu o rozmaitych kształtach, wielkościach i stopniu szczegółowości wzoru, wykonane zgodnie ze wskazówkami i z troską o perfekcję wykonania.

Potrzebujesz okuć do swoich zabytkowych mebli? Interesują Cię statuetki z mosiądzu? Zadzwoń do nas i ustal szczegóły zamówienia!