Odlewy z brązu

Stylowe wzornictwo nawiązujące do ornamentyki ubiegłych stuleci często wymaga dopasowania odpowiednich detali. Odlewy z brązu takie, jak: statuetki, figurki, lampy stołowe czy świeczniki doskonale uzupełnią wystrój wnętrza, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Nasza odlewnia wykona takie odlewy na zamówienie.

Wykonujemy odlewy z brązu na zamówienie

Zajmujesz się aranżacją wnętrz i poszukujesz specjalnie zaprojektowanych elementów z brązu? Nasza odlewnia metali kolorowych od lat specjalizuje się w tworzeniu przedmiotów artystycznych. Wykonujemy je zarówno w nakładach seryjnych, jak i w pojedynczych egzemplarzach.

Poszukujesz jednej konkretnej lampy lub pary świeczników do przedstawienia teatralnego? Aranżujesz stylowe wnętrze w starym domu i chcesz uzupełnić je o detale? Wykonamy dla Ciebie odlewy z brązu według Twojego projektu, powierzonego rysunku lub własnego pomysłu.

Odlewamy duże gabaryty

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu odlewów z metali kolorowych sprawia, że jesteśmy przygotowani do tworzenia również dużych gabarytowo i ciężkich przedmiotów. Wykonamy odlewy z brązu pomników i innych elementów dekoracyjnych o wadze do 200 kg.

Planujesz dekorację swojego ogrodu lub parku? Zamów u nas pomnik z brązu!

Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc lub wysyłając wiadomość e-mail. Zapraszamy do współpracy!