Odlewy artystyczne

Pomniki, statuetki, małe figurki czy puchary to tylko niektóre produkty wykonywane z metali kolorowych, które mają wymiar artystyczny. Jeśli poszukujesz wykonawcy takich wyrobów, polecamy odlewanie metodą traconego wosku. Dzięki niej wykonamy dla Ciebie każdy zamówiony wzór odlewu.

Wykonujemy odlewy artystyczne

Nasza odlewnia metali kolorowych działa na rynku usługowym już od wielu lat. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i kreatywności pracowników oraz wsparciu uznanego artysty rzeźbiarza możemy Ci zaoferować nie tylko produkty techniczne, ale również odlewy artystyczne.

Stosując nowoczesne technologie, wykonujemy zarówno pełne odlewy figurek o ogólnych kształtach, jak i cienkościenne puchary i inne artystyczne przedmioty o charakterystycznych, bogatych w detale dekoracjach. Wykonywane przez nas odlewy artystyczne poddawane są starannej obróbce. Dzięki temu zyskują wysokie walory estetyczne.

Stosujemy nowoczesne technologie

Produkcja odlewów o dużej ilości detali wymaga stosowania specjalnych metod. Takich, które pozwalają na precyzyjne odwzorowanie formy. Stosujemy nowoczesną technologię, jaką jest odlewanie metodą traconego wosku. Pozwala ona na uzyskanie wysokiego poziomu szczegółowości odlewów.

Organizujesz zawody sportowe i potrzebujesz medali? A może wyrabiasz stylowe meble i poszukujesz specjalnych okuć? Odlewanie metodą traconego wosku jest technologią, dzięki której wykonamy dla Ciebie każdy niezbędny element, bez względu na jego wielkość czy skomplikowanie wzoru. Odlewy artystyczne to nasza specjalność, dlatego skorzystaj z tej oferty i złóż zamówienie!