Odlewnia aluminium

Aluminium jest często wykorzystywanym materiałem. Jest ceniony za jego lekkość i wytrzymałość, a także wysoką odporność na korodowanie. Jeśli potrzebujesz detali lub gotowych produktów z tego metalu, zapewnią Ci go specjalistyczne odlewnie aluminium. Jesteśmy jedną z nich.

Wyróżnia nas doświadczenie i profesjonalizm

Nasza firma od wielu lat działa na rynku jako odlewnia aluminium i innych metali kolorowych. Na zamówienie wykonujemy odlewy w samodzielnie zaprojektowanych formach, a także na podstawie dostarczonych wzorów i rysunków. Naszą siedzibą jest Warszawa, ale zamówienia realizujemy także dla klientów z innych rejonów kraju.

Naszym klientom oferujemy doświadczenie i profesjonalizm. Dzięki indywidualnemu podejściu wykonujemy nie tylko seryjne zamówienia, ale również pojedyncze wzory, zarówno w stanie surowym, jak i obrobione.

Co oferujemy?

Nasza odlewnia aluminium specjalizuje się w szerokim zakresie prac. Dzięki temu zaspokajamy potrzeby każdego klienta. Proponujemy między innymi:

  • odlewanie w formach piaskowych i metalowych zalewanych grawitacyjnie,
  • odlewanie metodą wytapianych modeli,
  • odlewy aluminiowe o dowolnej wielkości i kształcie,
  • produkty o małych i dużych gabarytach oraz zróżnicowanej wadze,
  • odlewy pojedyncze i długie serie produktów,
  • obróbkę gotowego odlewu.

Oferujące swoje usługi odlewnie aluminium nie zawsze spełniają wszystkie oczekiwania klientów. Tak nie jest jednak w naszym przypadku. Naszym wsparciem jest wieloletnie doświadczenie artysty rzeźbiarza. Dzięki temu oferujemy wyroby na najwyższym poziomie, z detalami, o skomplikowanych kształtach i wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Poszukujesz wykonawcy skomplikowanego odlewu z aluminium? Zadzwoń do nas, a wykonamy go dla Ciebie!